0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International European Championship, Qualification Group H
France
۴
۰
Iceland
Finished
۰۰:۱۵
Andorra
۰
۳
Albania
Finished
۰۰:۱۵
  International European Championship, Qualification Group A
Montenegro
۱
۵
England
Finished
۰۰:۱۵
Kosovo
۱
۱
Bulgaria
Finished
۰۰:۱۵
  International International Friendly Games
Japan
-
-
Bolivia
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Korea Republic
-
-
Colombia
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Morocco
-
-
Argentina
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Nigeria
-
-
Egypt
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
United Arab Emirates
-
-
Syria
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
  International European Championship, Qualification Group B
Luxembourg
۱
۲
Ukraine
Finished
۰۰:۱۵
Portugal
۱
۱
Serbia
Finished
۰۰:۱۵
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
فولاد سپاهان
-
-
ذوب آهن
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 3
Hungary
-
-
Germany
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Croatia
-
-
Norway
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 5
Israel
-
-
France
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Poland
-
-
Switzerland
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 2
Denmark
-
-
England
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Czech Republic
-
-
Greece
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Brazil Mineiro, Modulo I, Playoffs
America FC MG
۲
۰
Caldense MG
Finished
۰۳:۳۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 9
Bosnia & Herzegovina
-
-
Moldova
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  International Youth Viareggio Cup, Women, Knockout stage
Juventus FC Women
-
-
Sassuolo Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Spain LaLiga 2
RCD Mallorca
۳
۰
Real Zaragoza
Finished
۰۰:۳۰
  Italy Serie C, Girone C
SS Juve Stabia
۱
۱
FC Rieti
Finished
۰۰:۱۵
  Argentina Copa Argentina
CA Talleres De Cordoba
۵
۰
CD Laferrere
Finished
۰۱:۴۰
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 7
Belgium
-
-
Ukraine
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Serbia
-
-
Italy
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Peru Primera Division, Apertura
UTC De Cajamarca
۰
۰
Sport Huancayo
Finished
۰۱:۰۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Bangor Celtic FC
۰
۱
Malahide United
Finished
۰۰:۱۵
Wayside Celtic FC
۱
۱
Newtown Rangers AFC
Finished
۰۰:۳۰
Leixlip United AFC
۴
۳
Tek United
Finished
۰۰:۱۵
  Brazil Paulista, Serie A1, Trofeu do Interior
Mirassol FC SP
۲
۰
Guarani FC SP
Finished
۰۰:۳۰
  International Youth U17 CONMEBOL Championship, Group A
Bolivia
۳
۵
Venezuela
Finished
۰۲:۴۰
Ecuador
۳
۲
Chile
Finished
۰۵:۰۰
  Colombia Primera B, Apertura
Real Cartagena FC
۲
۱
Boyaca Chico FC
Finished
۰۰:۴۵
  Chile Primera Division
Universidad De Concepcion
۱
۱
CD Antofagasta
Finished
۰۳:۳۰
  Paraguay Primera Division, Apertura
Deportivo Capiata
۲
۱
Deportivo Santani
Finished
۰۳:۴۵
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 6
Cyprus
-
-
Turkey
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Scotland
-
-
Portugal
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Colombia Primera A, Apertura
Boyaca Patriotas FC
۳
۱
CD La Equidad
Finished
۰۳:۰۰
Rionegro Aguilas
۱
۱
CA Bucaramanga
Finished
۰۵:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Quilmes Atletico Club
۰
۰
CA Brown De Adrogue
Finished
۰۴:۳۵
  International European Championship, Qualification Group J
Armenia
-
-
Finland
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  International Youth U20 Friendly Games
Poland
-
-
Germany
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Portugal
-
-
England
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Mexico Liga Premier
Leones Negros Udg II
۰
۳
Coras de Nayarit
Finished
۰۳:۳۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 3
Andorra
-
-
Albania
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 1
Romania
-
-
Azerbaijan
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Russia
-
-
Republic of Ireland
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Brazil U20 Gaucho
Uniao Harmonia Fc Rs
-
-
Serc Brasil Rs
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 4
Netherlands
-
-
Spain
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Slovenia
-
-
Wales
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga West
SC Wiedenbrück
-
-
TSV Alemannia Aachen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Slovakia 2. Liga
MFk Dukla Banska Bystrica
-
-
Lok. Kosice
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  International Youth U23 Friendly Games
Netherlands
-
-
Egypt
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Netherlands
-
-
Egypt
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  International Youth U21 Friendly Games
Lithuania
-
-
Belarus
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Israel Liga Bet North B
Hapoel FC Sandala Gilboa
-
-
SC Daburiyya Osama
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Israel Liga Bet North A
FC Ahva Kfar Manda
-
-
Maccabi Ahva Yarka
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Ihud Bney Majd AL Krum
-
-
Maccabi Bnei Nahef
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Beitar Naharia
-
-
FC Tzeirei Kfar Kanna
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Israel Liga Bet South B
Bnei Yzalel Rehovot
-
-
MS Hapoel Yeroham
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Maccabi Ironi Sderot
-
-
Maccabi Ironi Netivot
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Maccabi Ironi Kiryat Malakhi
-
-
Beitar Ironi Kiryat Gat
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Israel Liga Bet South A
Beitar Petah Tikva
-
-
Hapoel Kiryat Ono
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Beitar Ramat Gan
-
-
SC Bnei Yaffo Ortodoxim
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Hapoel Nahalat Yehuda
-
-
Hapoel Bnei Jat United
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Uganda Premier League
Uganda Revenue Authority FC
-
-
Express FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Tooro United FC
-
-
Bul FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Denmark Amateur Reserveligaen, Pulje 2
AC Horsens
-
-
FC Copenhagen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Uruguay Primera Division Reserve League
Progreso
-
-
Boston River
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Atletico Fenix Montevideo
-
-
Danubio FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Penarol Montevideo
-
-
Racing Club Montevideo
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Juventud de Las Piedras
-
-
Cerro Largo FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Nacional de Montevideo
-
-
Plaza Colonia Reserve
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
FC Naftovyk Dolyna
-
-
Vyhor Yamnytsia
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FK Zvijezda 09
-
-
FK Podrinje
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Karpaty Brosniv-Osada
-
-
FC Bytkiv
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  International Youth U19 Friendly Games
Netherlands
-
-
Egypt
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FYR Macedonia
-
-
Albania
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Australia Gold Coast Veto League 1
Broadbeach United
-
-
Robina City
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Australia Sunshine Coast Premier League
Woombye Snakes Sc
-
-
Noosa Lions
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Australia FFA Cup, Preliminary Round, State Queensland
Annerley
-
-
UQ FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Kazakhstan Cup
Sdyusshor 8 Astana
-
-
Didara Sidikbeka
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Australia Gold Coast Veto League 1 Reserve
Broadbeach United
-
-
Robina City Reverse
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
  Australia Sunshine Coast Premier League Reserve
Woombye Snakes Sc
-
-
Noosa Lions Fc
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
  Thailand U19 League
Dome FC
-
-
Sports Association Saraburi
بازی شروع نشده است
۱۰:۳۰
Surin Sports Association
-
-
Sisaket United Fc
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Chachoengsao FC
-
-
Trat FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Union Local Andina
-
-
Urena SC
بازی شروع نشده است
۰۰:۰۰
  France National
AS Lyon-Duchere
-
-
FC Bourg-En-bresse Peronnas 01
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید